Ving Tsun yra specialiai skirtas kūnui ir protui mankštinti, siekiant tinkamai reaguoti į chaosą, kitaip sakant į pablogėjusį kovos lauko matomumą, sukeltą atsitiktinės smurtinės atakos!

Tinkamai Ving Tsun apmokytas asmuo gali išsiugdyti įnirtingą, brutalią, natūraliai prisitaikančią reakciją. Iš esmės ji ugdo gyvulį žmoguje siekiant vieno tikslo: kaip galima greičiau ir veiksmingiau nugalėti priešą, naudojantis visais turimais fiziniais, aplinkos ir fiziologiniais ištekliais.

 

Gatvėje, kur įvykta atsitiktiniai užpuolimai, nėra laiko apšilimui, prasimankštinimui ar nuodugniam priešininko ištyrinėjimui, norint parengti kovos planą.

Nustatant Asmeninį Apsisaugojimo Treniruočių Planą, yra labai svarbu, kad treniravimosi metodai ir filosofija parengtų jus akimirksniu reaguoti iš šalto starto, naudojant paprastus ir lengvai naudojamus įrankius, įgūdžius ir strategijas.

Jis turėtų būti paremtas sąlyginėmis natūraliomis reakcijomis, kurios leistų akimirksniu prisitaikyti prie užpuolėjo, vietovės ar dislokacijos situacinių pokyčių.

Pavyzdžiui, vietoj vieno asmens gali netikėtai atsirasti trys žmonės, jūs galite būti lėktuve, telefono kabinoje, lifte, sausakimšame bare ar atviroje automobilių stovėjimo aikštelėje, ir t.t.

Būtent tam yra skirtas tinkamai treniruojamas Ving Tsun!

Ving Tsun  NĖRA miršus rytų kovos menas, ir tai būtų kvaila jį tokiu paversti. Jeigu ieškote MMA, susiraskite geros reputacijos trenerį ir mokykitės iš jo. Nebandykite per naujo išrasti dviračio ir Ving Tsun paversti tuo, kam jis niekuomet nebuvo skirtas!

Ving Tsun smūgio ir baimės atakos strategijos balistinis pobūdis sukeltų priešingą efektą ringe ar aptvertoje aikštelėje, kur yra raundai, daug laiko ir erdvės bokso taktikai naudoti, bei galimybė parengti atakos ir gynybos planą, siekiant palaužti priešininką.

Gatvėje paprastai nėra tokios prabangos-  viskas yra paprasta ir natūralu.

Yra daugybė „kovos apsimetimo“ būdų ir technikų, tačiau, deja, tai gali būti apgaulinga iliuzija ir nelaimės receptas.

„Tikroje“ gatvės kovoje nėra technikų [kaip ir teisingai išmoktame Ving Tsun nėra jokių technikų]. Privalote naudoti savo paties galingą ginklą: savo protą!

Protą susiejus su savo natūraliais išgyvenimo instinktais, jam bus leista abstrakčiai ir kūrybiškai veikti, išsilaisvinti, prisitaikyti ir numatyti lankstų kovos meną – paprastą tiesioginę ir veiksmingą strategiją.

Neturėtumėte įsivelti į technikas, iš anksto nustatytus modelius ar tikėtinus lūkesčius.

Realiose džiunglėse mes kovojame ne dėl sporto, pinigų, šlovės ar ego. Mes kovojame dėl kur kas vertingesnio dalyko: savo gyvenimo!

Ving Tsun sistemoje mes  nesimokome sportui.

Mes paprasčiausiai  mokomės išgyventi.